سفارش تبلیغ
صبا ویژن

رز قرمز

نظر

 

این می تواند تلاش بسیار زیادی باشد که بفهمید در مورد پرورش فنگ شویی خوب در خانه خود از کجا شروع کنید. از چه اتاقهایی باید شروع کنید؟ چگونه یک اتاق را تازه شروع می کنید یا اگر اتاقی از قبل تزئین شده است چه می کنید؟

 

5 راه آسان برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه شما

خوشبختانه نیازی به چالش نیست. ما چند ایده را گردآوری کرده ایم که سفر شما را به خانه ای شادتر و پرانرژی تر آغاز می کند. بنابراین ، آیا شما تازه وارد فنگ شویی هستید یا یک متخصص ، در اینجا نه گام اساسی برای ایجاد فنگ شویی خوب در هر اتاق خانه شما آورده شده است.

 

1. ورودی خود را روشن کنید

 

در فنگ شویی ، ورود شما نشان دهنده نحوه ورود انرژی به خانه و زندگی شما است. ما می گوییم درب ورودی "دهان چی" است. به طور طبیعی ، ورود اولین جایی است که می خواهید فنگ شویی خوبی در خانه خود ایجاد کنید.

 

با برش دادن و حذف هرگونه آوار شروع کنید. بسیاری از اشیاء در جلوی در انباشته می شوند. من نمی گویم که لازم است کاملاً خالی باشد ، بلکه بیشتر بی نظم است. کاری کنید که برای شما کار کند.

 

بعد ، منطقه را جارو کنید و تمیز کنید. ورودی جلو (داخلی و خارجی) اغلب نادیده گرفته می شود. در را تمیز کنید و تشک در را تکان دهید. به اطراف خوب نگاه کنید.

 

سپس می توانید با حذف یا افزودن هر چیزی این فضا را جذاب و جادارتر کنید. این مکانی را برای انرژی ای که برای جمع آوری و جمع آوری وارد خانه شما می شود ایجاد می کند.

 

در نهایت ، مطمئن شوید که این فضا به خوبی روشن و روشن است. روشنایی را اضافه کنید یا لامپ ها را عوض کنید.

 

2. ویندوز خود را تمیز کنید

 

پنجره ها نماد چشم بزرگسالان در خانه هستند. برای کودکان ، آنها نماد صدای خود هستند. برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه خود ، به طور منظم پنجره های خود را تمیز کنید. پنجره های شفاف و تمیز اجازه می دهد نور خورشید بیشتر شود.

 

نور خورشید به طور طبیعی به ما انرژی می دهد و ما را از خواب بیدار می کند. نور خورشید همچنین همه رنگها و اشیایی را که می بینیم به طرز پر جنب و جوش ارائه می دهد. بنابراین ، وقتی ما نور بیشتری را وارد می کنیم ، خانه های ما گسترده تر ، پر جنب و جوش تر و پر انرژی تر می شوند. پنجره های تمیز ما را بیدار می کنند تا دنیای اطرافمان را با بیشترین رنگ ، شفافیت و دقت ببینیم.

 

به عنوان یک امتیاز ، در صورت امکان از پاک کننده های طبیعی یا خانگی استفاده کنید. یکی از موارد مورد علاقه ما محلول ساده سرکه سفید ، آب و چند قطره روغن ضروری است

 

3. درهای خود را کمی مورد توجه قرار دهید

 

در فنگ شویی ، درها نشان دهنده صدا و ارتباط شما هستند. درها همچنین درگاه هایی هستند که در آنها فرصت ها می توانند وارد زندگی شما شوند. به همین دلیل است که درهای شما سزاوار توجه کمی هستند.

 

دو چیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. اول ، مطمئن شوید که همه درهای شما می توانند حداقل تا 90 درجه کامل باز شوند. وقتی پشت درب یک دسته بی نظمی وجود دارد ، نمی تواند تمام راه را باز کند. این بدان معناست که شما فقط می توانید بخشی از فرصت هایی را که زندگی ارائه می دهد دریافت کنید. بخشهایی وجود دارد که خود را روی آنها می بندید.

 

دوم ، بررسی کنید که همه درهای شما به درستی کار می کنند. اطمینان حاصل کنید که سخت افزار بدون زحمت کار می کند و لولا ها جیغ نمی زنند. نگاه کنید تا ببینید درب به خوبی و با سهولت بسته می شود. همه این جزئیات بر نحوه یافتن انرژی به شما تأثیر می گذارد. شما می خواهید جریان تا حد ممکن روان باشد.

 

4. موقعیت فرماندهی

یکی از مهمترین اصول در فنگ شویی موقعیت فرماندهی است. این بر چگونگی موقعیت یابی شما در زندگی حاکم است. حتماً این اصل را در محل تخت ، میز کار و اجاق گاز خود به کار ببرید.

 

تخت نمایانگر شماست. میز نمایانگر حرفه شماست. و اجاق نشان دهنده ثروت شماست. وقتی در این فضاها هستید ، مطمئن باشید که می توانید در را بدون اینکه مستقیماً با آن همسو باشید ببینید. به عنوان مثال ، وقتی در رختخواب دراز کشیده اید ، پشت میز خود نشسته اید یا در اجاق گاز آشپزی می کنید ، می خواهید بتوانید در را ببینید. غالباً این بدان معناست که در انتها به صورت مورب یا "گوشه بچه گربه" از در خارج می شوید.

 

هنگامی که در موقعیت فرماندهی قرار دارید ، فرماندهی زندگی خود را بر عهده دارید. شما در موقعیتی هستید که انرژی مثبت و بهترین فرصت ها را دریافت می کنید.

 

5. موانع موجود در مسیر خود را بردارید

مسیر روزانه خود را در خانه خود خوب بررسی کنید. بله ، ما از شما می خواهیم که به معنای واقعی کلمه به مسیر فیزیکی که در هنگام حرکت در خانه خود طی می کنید ، نگاه کنید. از زمانی که از خواب بیدار می شوید و از رختخواب بلند می شوید ، سپس به حمام می روید و همینطور در حالی که از در خارج می شوید. سپس از زمان بازگشت به خانه ، شام درست کنید و دوباره به رختخواب برگردید.

 

ما نسبت به همه بلوک ها و موانع فیزیکی که در مسیر روزانه خود داریم حساسیت زدایی می کنیم. شاید این چراغ برق است که چشمک می زند یا در که همیشه می چسبد و شما باید بسته شوید. هنگامی که مجبور هستید از راهروی شلوغ عبور کنید ، مانع ایجاد می شود. وقتی ناامیدانه به یک کمد با لباس هایی که دیگر مناسب شما نیستند نگاه می کنید - همه اینها بر شما تأثیر می گذارد! با گذشت زمان این موانع می تواند جمع شود و مشکلاتی را برای ما ایجاد کند.

 

اولین قدم این است که به موانع توجه کنید ، سپس با مهربانی تنظیم کنید. ملایم باشید. یک چیز در یک زمان.

 

6. جادار باشید

درهم ریختگی اغلب با فنگ شویی یک جمله است ، اما ما می گوییم که فنگ شویی کمتر در مورد به هم ریختگی و بیشتر در مورد ایجاد فضا صحبت می کند.

 

چگونه زندگی خود را وسیع تر می کنید؟ از خانه خود شروع کنید. یک مکان فیزیکی پیدا کنید: کشو ، اتاق ، گوشه یخچال ، میز - اندازه مهم نیست - و چیزهایی را که دیگر لازم نیست رها کنید. وقتی چیزی را رها می کنید ، فضای باز ایجاد می کنید تا از یک فرصت جدید و تازه دعوت کنید.

 

و اگر فضا پر شد خود را مورد ضرب و شتم قرار ندهید. نحوه عملکرد جهان هستی است زندگی ثابت یا جامد نیست ، ناپایداری وجود دارد. ما می توانیم با خوشحالی با افزایش و از بین رفتن انسانیت خود رقص کنیم. فضاهای باز ما پر می شود ، سپس خالی می شود ، سپس دوباره پر می شود. همیشه برای یک شروع تازه باز باشید. یک گوشه جدید (یا یکسان) برای رهاسازی و ایجاد مجدد فضا بارها و بارها پیدا کنید.

 

7. پاکسازی فضا

دست در دست هم با جادار بودن ، فضا را خالی می کند. گاهی اوقات در فنگ شویی ، ما این را یک برکت فضایی می نامیم. در کنار فضای فیزیکی ، فضای پرانرژی نیز وجود دارد و هر دو را می توان پاک کرد.

 

چند تکنیک وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. موارد مورد علاقه من کتک زدن با پالو سانتو یا پخش اسانس پرتقال شیرین است. آیا نیاز به یک روش ساده پاکسازی فضا دارید که نیازی به مواد ندارد؟ تصور کنید نور سفید روشن سفید خانه شما را پر کرده و تمیز می کند.

 

وقتی فضا را خالی می کنید ، سعی کنید آن را با یک نیت مثبت مرتبط کنید. قصد داشته باشید آنچه را که می خواهید در زندگی خود پرورش دهید و ایجاد کنید.

 

8. گیاهان انرژی حیات را به ارمغان می آورند

در فنگ شویی ، گیاهان تجسم کننده انرژی زندگی هستند. معنی آن چیست؟ خوب ، گیاهان گلخانه ای زنده ما را به طبیعت متصل می کنند و نشاط را به خانه های ما وارد می کنند. گیاهان سبز مانند آب سبز ارگانیک تازه فشرده شده برای خانه های ما هستند - طراوت و سرزندگی را به ارمغان می آورند.

 

مهمترین نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که گیاهانی را پیدا کنید که بتوانید از آنها مراقبت کنید و برای فضا مناسب هستند. به عنوان مثال ، شرایط روشنایی خود را در نظر بگیرید. اگر با گیاهان تازه کار هستید ، برخی از انواع ساده مانند گلدان طلایی را امتحان کنید.

 

9. ارائه قدردانی

آخرین ، اما نه کم اهمیت ، پیشنهاد خانه خود را ارائه دهید. فنگ شویی یک سنت شمن است که معتقد است همه چیز زنده است ، از جمله فضاهای ما! همان انرژی زندگی (qi) که شما را زنده می کند ، در خانه شما نیز جریان دارد.

 

خانه شما پناهگاه شماست. خانه شما مکانی برای استراحت ، تغذیه ، جشن و موارد دیگر به شما می دهد. ارائه قدردانی از خانه ساده است. فقط با قلبی فروتن با خانه خود صحبت کنید و تشکر کنید.

 

 

لینک کوتاه: https://b2n.ir/h46186